1/1
saint_gobain_glass.png

Saint-Gobain Glass

17. yüzyılda Fransa’da cam üretmeye başlayan Saint-Gobain firması dünyanın en eski ve inovatif cam üreticilerinden birisidir ve Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika kıtalarında yer alan fabrikalarında muhtelif mimari camlarla ilgili üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Firmamız, 2000 yılından itibaren temsilciliğini yapmakta olduğu Saint-Gobain Glass üretimi olan düz camlar, yüksek performanslı güneş kontrol ve enreji tasarrufu sağlayan camlarla birlikte dekoratif camların tedariğini yapmaktadır.

saint_gobain_solar.JPG

Saint Gobain Solar Glass

Saint-Gobain firmasının Fotovoltaik Güneş Enerjisi (PV Solar Panels) sistemlerinde kullanılan camlarını üreten bölümüdür ve Türkiye temsilciliği tarafımızdan yapılmaktadır.

Owens Corning - OCV Reinforcements

logo_oc.png

OCV Reinforcements firması, Cem-FIL AR (alkaliye dayanıklı) cam elyaf üretiminde lider üreticilerden birisi olup, söz konusu ürünleri İspanya ve Çek Cumhuriyeti’ndeki üretim tesislerinden tedarik etmektedir.

 

Cem-FIL AR Glass (alkaliye dayanıklı cam elyaf ürünleri) bobin veya kırpılmış elyaf halinde spray ve premix beton üretiminde takviye/donatı olarak kullanılmaktadır. Söz konusu ürünler son derece dayanıklı ve hafif beton üretimine olanak sağlamakta, yangına dayanıklı yapısı, ısı ve ses yalıtımı sağlaması özellikleriyle de ayrıca tercih edilmektedir.

Gerard Roofing Systems

Screen Shot 2017-05-30 at 16.08.05.png

1950’li yıllarda Yeni Zelanda ‘da üretimine başlanmış olan ve Türkiye pazarında da yaklaşık 20 yıldır DECRA veya GERARD markalarıyla tercih edilen yüksek kalitedeki metal kiremit ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

 

Söz konusu ürünler Alüminyum – Çinko (ALUZINC) alaşım kaplamalı saç levhalardan yapılmaktadır ve üzerleri ayrıca korozyona dayanıklı ve renkleri solmayan koruyucu özel boyalar ile birlikte doğal taş parçacıklarıyla kaplanmıştır. Konut (villa) veya ticari binalarda kendi özel aksesuarları ile uygulanmakta olan bu ürünler, Türkiye’ye en yakın olan Macaristan’daki yeni fabrikamızdan 50 yıl dayanım garantisiyle tedarik edilmektedir.